Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: fizik kimya matematik kitapları  (Okunma Sayısı 1421 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
birocan
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 27 Ekim 2009, 08:17:02 »

arkadaşlar bu sene sınıf öğretmenliğini yaptığım 10 fenA  sınıfım   gerçekten çok başarılı ama öğrencilerimin maddi durumları çok kötü elimden geldiği kadar onlara yaprak testler aldım ve onlara yardımcı olmak amacıyla birkaç tanede olsa test kitabı temin etmek istiyorum sınıf içerisinde dönüşümlü çözebilirler bu nedenle ücretsiz matematik fizik ve kimya kitabı gönderebilecek yayınları biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim tşk
nazmi21
VIP Üye

Performans: 67
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2009, 15:54:24 »

Merhabaalr hocam.Ben yazın gireceğim derslerle ilgili olarak yayın yapan yayınevlerine mesaj çektim ve ücretsiz olarak gerek ders kitaplarını gerekse ektra kitapları yolladılar.
Bu konuda en iyi duyarlılığı gösteren yayınevi Birey yayınları oldu.Önceki senelerde arkdaşlar uğur dersanesi yayınlarından talepte bulunmuşlardı ve gelmişti.Bir başka tavsiyemde bulunduğunuz yerde dershane varsa gidip onlardan isteyin birer set.Eminim ki duyarlı davranacaklardır ki başarılı falan derseniz zaten ilerisisi için hem müşteri hem de reklamsal anlamda düşünürler.çalışmalarınızda kolay gelsin.
Sevgide ve dostça kalınız.

Ataol Behramoğlu'nun Dediği gibi,Zulmün Önünde dimdik tut onurunu
Emeğin önünde eğil kızım,
Bende sizin emeğinizin önünde eğiliyorum dostum saygılar...
----------------------------
Ay ve güneş herkesin lambasıdır, hava herkesin havasıdır, su herkesin suyudur da,
Ekmek neden herkesin ekmeği değildir?
Acı niye herkesin acısı değildir?
Şeyh Bedreddîn/“Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette. Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidi
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic