Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sistem Düzenleyici Program - CCleaner  (Okunma Sayısı 4810 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
consinus
VIP Üye

Performans: 120
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 31 Mart 2009, 13:17:08 »

>CCleaner (Crap Cleaner) ücretsiz sistem düzenleyici (optimize edici) programdır. Aralarında Türkçe'nin de olduğu 35 dili destekleyen bir yazılımdır.

>CCleaner ücretsizdir. Sadece sisteminizi optimize etmekle kalmaz, aynı zamanda bir takipçidir. Gizli bilgileri yönetmekte yardımcı olur. (Çerezler) Kullanılmayan sistem dosyalarını ayıklar. Windows'un daha hızlı çalışması için kontrol edebildiği seçenekler barındırır. Harddisk'te boşluk yaratma özelliği vardır.

>CCleaner, ücretli yazılımlarda bulunan birçok sistem düzenlemesini içinde barındırdığından çok yüksek maliyetli geliştirmeler yapmadan sistemizden daha yüksek verim almanızı sağlar.
Alıntıdır.

Görüşüm:
Arkadaşlar bizzat kendim kullanıyorum ve herkese öneriyorum. Sizin bilmediğiniz küçük çaplı sorunları da istediğiniz doğrultuda silebilmesi çok güzel bir özellik...Türkçe olması da ayrı bir artısı!

Link:
Ücretsizdir...
http://www.4shared.com/file/95975226/66add8ca/ccsetup213_Tr.html

Diyar-ı küfrü gezdim beldeler kaşaneler gördüm.                             
Dolaştım mülk-i İslam-ı bütün viraneler gördüm.                           

Ziya PAŞA

Coğrafyayı anlamak; hayatı anlamaktır!..
S.Goksel
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 31 Mart 2009, 13:26:50 »

bu programı ben de kullanıyorum Türkçe olması avantaj. Program kaldırma ksımında bazen hata oluşuyor yani kaldıramayabiliyor...
Ama güzel bir program...
FARUK55
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 31 Mart 2009, 13:29:36 »

Ben 5-6 aydır  kullanıyorum. Arkadaşlara tavsiye ederim. Ayrıca yeni versiyonu çıktığında sizi uyarıyor yükleyebilirsiniz.
consinus
VIP Üye

Performans: 120
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 31 Mart 2009, 13:37:48 »

bu programı ben de kullanıyorum Türkçe olması avantaj. Program kaldırma ksımında bazen hata oluşuyor yani kaldıramayabiliyor...
Ama güzel bir program...

Az önce sitede paylaşmadan önce kendim yine denedim sitedeki arkadaşlara zarar verecek bir durum oluşmasın diye ve kaldırma aşamasında hiç bir sorun yaşamadım. Belki hatalı yüklemeden dolayı sorun oluşturuyor olabilir. Yaklaşık 1,5-2 senedir kullanıyorum hiç bir problemle karşılaşmadım.

Diyar-ı küfrü gezdim beldeler kaşaneler gördüm.                             
Dolaştım mülk-i İslam-ı bütün viraneler gördüm.                           

Ziya PAŞA

Coğrafyayı anlamak; hayatı anlamaktır!..
dondurmacı
Moderator

Performans: 396
Çevrimdışı Çevrimdışı

.~.Murat BAKIT.~.

« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2009, 18:44:39 »

bilgisayarınızda olması gereken programlardan birisidir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

C O Ğ R A F Y A    V A T A N    S E V G İ S İ D İ R ...

dondurmacı
Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

.~.Murat BAKIT.~.

« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2009, 19:38:46 »

bilgisayarınıza bir iyilik yapın sayın arkadaşlar. programı kurun, çalıştırın.
bilgisayarınızın performansı artsın.
shiftdelete nin de önerdiği bir programdır.
http://shiftdelete.net/sabit-diskinizi-rahatlatacak-10-uygulama-ccleaner-_10201-s5.html

Pinus
VIP Üye

Performans: 169
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2009, 19:42:00 »

>CCleaner (Crap Cleaner) ücretsiz sistem düzenleyici (optimize edici) programdır. Aralarında Türkçe'nin de olduğu 35 dili destekleyen bir yazılımdır.

>CCleaner ücretsizdir. Sadece sisteminizi optimize etmekle kalmaz, aynı zamanda bir takipçidir. Gizli bilgileri yönetmekte yardımcı olur. (Çerezler) Kullanılmayan sistem dosyalarını ayıklar. Windows'un daha hızlı çalışması için kontrol edebildiği seçenekler barındırır. Harddisk'te boşluk yaratma özelliği vardır.

>CCleaner, ücretli yazılımlarda bulunan birçok sistem düzenlemesini içinde barındırdığından çok yüksek maliyetli geliştirmeler yapmadan sistemizden daha yüksek verim almanızı sağlar.
Alıntıdır.

Görüşüm:
Arkadaşlar bizzat kendim kullanıyorum ve herkese öneriyorum. Sizin bilmediğiniz küçük çaplı sorunları da istediğiniz doğrultuda silebilmesi çok güzel bir özellik...Türkçe olması da ayrı bir artısı!

Link:
Ücretsizdir...
http://www.4shared.com/file/95975226/66add8ca/ccsetup213_Tr.html

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
hocam çok teşekkürler. ben bilgisayarı yeniledim bu programda onlan eşantiyon geldi. ama ne işe yaradığını bilmediğim için öyle duruyo... biraz daha açar mısınız; ne işe yarar bu program?
dondurmacı
Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

.~.Murat BAKIT.~.

« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2009, 19:47:41 »

bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silmenize yardımcı olur.
 sistemi en uygun hale getirmeye çalışır, böylelikle bilgisayarınız daha hızlı çalışır. Olası çökme sorunları geciktirilmiş olur.

Pinus
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 14 Nisan 2009, 19:56:18 »

sistemi en uygun hale getirmeye çalışır, böylelikle bilgisayarınız daha hızlı çalışır. Olası çökme sorunları geciktirilmiş olur.

beni hoşgörün bu konularda fazla iyi değilimdir; gereksiz dosyaları o mu seçiyo;
Pinus
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2009, 20:37:47 »

beni hoşgörün bu konularda fazla iyi değilimdir; gereksiz dosyaları o mu seçiyo;

bu soruyu hiç mi sormasaydım acaba  Cheesy Cheesy Cheesy Embarrassed Embarrassed
lesmer3366
VIP Üye

Performans: 51
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 14 Nisan 2009, 20:48:00 »

Enson böyle bir sistem temizlik programı kullandığımda  bilgisayarımda kazara ne var ne yok temizlenmişti. Resim arşivim dahil. Yedeğide yoktu. Binbir emekle Taradığım resimlerim uçtu gitti. Soru arşivim yok oldu. Dikkatli kullanın derim.  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
dondurmacı
Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

.~.Murat BAKIT.~.

« Yanıtla #11 : 15 Nisan 2009, 05:13:51 »

bu soruyu hiç mi sormasaydım acaba  Cheesy Cheesy Cheesy Embarrassed Embarrassed

sistem de var olan fazla/atık dosyaları bulur ve temizler. Sisteminizi iyileştirir ve internette bıraktığınız izleri temizler. Format atmak ya da işletim dosyalarını silmekle ilgisi yoktur.

Enson böyle bir sistem temizlik programı kullandığımda  bilgisayarımda kazara ne var ne yok temizlenmişti. Resim arşivim dahil. Yedeğide yoktu. Binbir emekle Taradığım resimlerim uçtu gitti. Soru arşivim yok oldu. Dikkatli kullanın derim.  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Latif hocam hiç duymamış olayım, senin gibi bilgisayar uzmanı nasıl yapar bunu. Huh?  Sen yeter ki Ankara' ya gel. Benim 6,5 GB lik coğrafya arşivim hizmetine hazır. Yoksa ben mi Mersin' e gelsem...  :Smiley

melikenur98
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 15 Nisan 2009, 05:47:37 »

Bana Lzım Değil Ama Emeğinize Teşekkürler:)

.....
Pinus
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 15 Nisan 2009, 18:29:32 »

sistem de var olan fazla/atık dosyaları bulur ve temizler. Sisteminizi iyileştirir ve internette bıraktığınız izleri temizler. Format atmak ya da işletim dosyalarını silmekle ilgisi yoktur.

bilgilendirme için teşekkür ederim hocam, o zaman korkmadan bi deneyebilirim .
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic