Sayfa: [1] 2 3 ... 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: PPT dosyalarınıda salt okunur sifre kırma prog ( salt okunur'a son)  (Okunma Sayısı 59573 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
orojenez
VIP Üye

Performans: 220
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 29 Ekim 2007, 14:48:23 »

Program Türkçe değil. Lisans key içinde ama elle yazılması gerekiyor..Gerekli hata düzeltmelerini  yaptıktan sonra farklı kaydet deyip farklı isimle kaydedin.Daha sonra ismini eski dosya ismi ile değiştirebilirsiniz.. .Hayırlı olsun..

http://dosya.co/bcs7ylxtykvv/Elcomsoft_Advanced_Office_Password_Recovery_Professional_5.11_Build_389.rar.html

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
anafartalar
VIP Üye

Performans: 339
Çevrimdışı Çevrimdışı

Anafartalar Lisesi Coğrafya Öğretmeni Denizli

« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2007, 15:51:23 »

Hocam çok işimize yarayacak elleriniz ve yüreğinize sağlık

İnsanlar son ağaç kesilene, son balık tutulana son çiçek koparılana kadar paranın yenmeyeceğini öğrenemeyecektir.
esengül
Yeni üye
*

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2007, 16:07:30 »

hocam teşekkürler...

Analardır adam eden adamı
aydınlıklardır önümüzde gider.
Sizi de bir ana doğurmadı mı?
Analara kıymayın efendiler.
mahmuttürüdü
VIP Üye

Performans: 119
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2007, 16:22:05 »

hocam şifreyi kopyalayıp yapıştırdığımda error ekranı çıkıyor.yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.
gamarcoba
VIP Üye

Performans: 179
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2007, 16:30:27 »

hocam çok teşekkürler.kısaca kullanımından da bahseder misiniz zahmet olmazsa..

Insanlar yasadikca ihtiyarladiklarini sanirlar, halbuki yasamadikca ihtiyarlarlar....
kaldera79
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2007, 16:34:00 »

Hocam çok güzel bir program. fakat hazırladığı sunuma şifre koyan arkadaş demekki kendi hazırladığı sunumun değiştirilmesini istemiyor. öyleyse buna rağmen şifresi kırıp kendi materyalimizmiş gibi kullanmak acaba ne kadar ahlakidir? bunu da düşünmemiz gerekiyor.
izobar
Yeni üye
*

Performans: 11
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2007, 16:42:51 »

Hocam çok güzel bir program. fakat hazırladığı sunuma şifre koyan arkadaş demekki kendi hazırladığı sunumun değiştirilmesini istemiyor. öyleyse buna rağmen şifresi kırıp kendi materyalimizmiş gibi kullanmak acaba ne kadar ahlakidir? bunu da düşünmemiz gerekiyor.
Ben de kaldera hocam gibi düşünüyorum.Emeğe saygı.
orojenez
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 29 Ekim 2007, 17:00:10 »

Arkadaşlar sunumdaki isimleri isteyen değiştirmez.sunumu hazırlayanın isminde illaki değişiklik yap demiyorum ki.. sunumda bazı hatalar varsa onları düzeltmek için kullanabilirsin...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
orojenez
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 29 Ekim 2007, 17:01:19 »

dosyayı gösterip okeyledikten sonra altta şifre veriyor o şifreyi yazarak girebilirsiniz.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
anafartalar
VIP Üye

Performans: 339
Çevrimdışı Çevrimdışı

Anafartalar Lisesi Coğrafya Öğretmeni Denizli

« Yanıtla #9 : 29 Ekim 2007, 17:10:37 »

Ben de kaldera hocam gibi düşünüyorum.Emeğe saygı.
Hocam emeğe saygı mutlaka gösterilmelidir salt olarak okunur sunu geldiğinde bazı bilgilerin veya resimlerin okul veya çevre şartlarına göre değiştirmek zorundayız. Diğer sunuları paylaşan arkadaşlarda değişiklik yapıyoruz en azında şahsım adına söylüyorum her sununu arkasında mutlaka  hazırlayan arkadaşımıza teşekkür yazısını ekliyoruz. Salt okunur olarak gelen sunuları alıp sadece bilgisyarda kalıyor.

İnsanlar son ağaç kesilene, son balık tutulana son çiçek koparılana kadar paranın yenmeyeceğini öğrenemeyecektir.
kaldera79
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 29 Ekim 2007, 17:13:28 »

Arkadaşlar sunumdaki isimleri isteyen değiştirmez.sunumu hazırlayanın isminde illaki değişiklik yap demiyorum ki.. sunumda bazı hatalar varsa onları düzeltmek için kullanabilirsin...

hocam hata varsa kullanmazsınız yada ilgili hataların olduğu yerde öğrenciyi uyarırsınız.  İlla o sunumları kullanacaksınız diye bir şey de yok. Olmadı üşenmeyip kendiniz sunum hazırlarsınız.Belki siz iyi niyetle bunu düşünüyorsunuz. ama böyle büyük bir sitede bu programı paylaşıma açmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Ayrıca bir cografya sitesinde paylaşacağımız şeyin de bu olmaması gerekir.
yüko
Uzman Üye

Performans: 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 29 Ekim 2007, 18:05:02 »

hocam hata varsa kullanmazsınız yada ilgili hataların olduğu yerde öğrenciyi uyarırsınız.  İlla o sunumları kullanacaksınız diye bir şey de yok. Olmadı üşenmeyip kendiniz sunum hazırlarsınız.Belki siz iyi niyetle bunu düşünüyorsunuz. ama böyle büyük bir sitede bu programı paylaşıma açmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Ayrıca bir cografya sitesinde paylaşacağımız şeyin de bu olmaması gerekir.

madem sununun değiştirilmesini istemiyorsanız , sunumunuzu ya da diğer materyallerinizi paylaşıma açmazsınız olur biter.Ben konuda tamamen OROJENEZ hocama katılıyorum ve kendisini tebrik ediyorum.( + puan )

Bolvadin Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi
orojenez
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 29 Ekim 2007, 18:35:34 »

arkadaşlar konu başka yerlere gitmeye başladı..biraz dikkat edelim...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Moderator

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #13 : 29 Ekim 2007, 18:36:08 »

kullandınız windows dan office programlarına kadar cogu programın nasıl kullanıldıgı ortadayken. bunların tartısılması çok saçma ( ki buradaki amaç eğitim ise kullanılmasında değiştirilmesinde zarar olmaması gerektiği düşüncesindeyim.) Çalışmalarınızda başarılar.

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
karakurum
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 29 Ekim 2007, 20:41:57 »

teşekkürler öğretmenim ama bu programı kuramadım biraz acemi kaldım. neyse bir boş anımda uğraşırsam bulurum. herhalde.
Sayfa: [1] 2 3 ... 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic