Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: pdf Dosyaları Metine Çevirme Programlarına Son  (Okunma Sayısı 2943 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 29 Nisan 2008, 21:34:11 »

Değerli arkadaşlarım malum pdf dosyalarında değişiklik yapmak ya da resim almak için bazı özel programlara ihtiyaç duymaktayız.Ancak ben bir kaç hafta önce Adobe Reader 8 yükledim.Yeni sürüm sayesinde artık çevirme programına gerek duymadan pdf de bilgi ve resimleri kopyalayıp istediğiniz dosya uzantısına yapıştırmak mümkün.Tek olumsuz yönü tarattılmış belgeleri resim olarak kopyaladığı için üzerinde değişiklik yapılamıyor.Ancak metinlerde hiç bir sorun yaşanmıyor.

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
yusufili
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2008, 21:36:58 »

Uğur hocam ama bazı pdf dosyalarını kopyalamaya izin vermiyorlar.
Bende dediğiniz sürümü kullanıyorum.Ama eğer izin verilmemişsa kopyalayamıyorsunuz.
Bilginize..
ugur19
Site Yöneticisi

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2008, 21:40:13 »

yusufili hocam ben şu ana kadar anlattığınız gibi bir durumla karşılaşmadım.Demek ki buda kesin çözüm değil.Ama bir çok dosyada işe yarıyor.Teşekkürler hocam.

yusufili
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2008, 21:43:28 »

yusufili hocam ben şu ana kadar anlattığınız gibi bir durumla karşılaşmadım.Demek ki buda kesin çözüm değil.Ama bir çok dosyada işe yarıyor.Teşekkürler hocam.

Uğur hocam benim başıma bir iki defa geldi.Oradan biliyorum.
Ayarlardan da olabilir.Ya da siz hep izin verilen pdf dosyalarına denk gelmişinizdir. Wink
ugur19
Site Yöneticisi

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2008, 21:45:09 »

Sanırım öyle yusufili hocam.Ancak yine de adobe raeder için önemli bir yenilik diye düşünüyorum.

ynugay
VIP Üye

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 29 Nisan 2008, 22:58:05 »

Uğur Hocam çok teşekkür ederim.Öyle bir işime yaradı ki... Bütün pdf dosyalarımı rahat kullanabiliyorum.Herkese tavsiye ederim.Selamlar...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic