Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Güncel Eğitim Haber Programı  (Okunma Sayısı 3435 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
gamarcoba
VIP Üye

Performans: 179
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 05 Mayıs 2008, 17:58:14 »

Sayın öğretmenlerim ve arkadaşlar.....çok kullanışlı bir haber arama motoru...ben çok faydasını gördüm...güncel haberler,meb haberleri,çeşitli eklentiler ve eğitim siteleri kısayolları hepsi burdaaaaaaa... gellllllll geeeelllllllll Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Grin

http://s3.dosya.cc/guncel_egitim.exe.html

Insanlar yasadikca ihtiyarladiklarini sanirlar, halbuki yasamadikca ihtiyarlarlar....
beyazmelek
Sürekli Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2008, 18:00:19 »

hocam sanki çarşıda bişey satıyosunuz gibi olmuş bakalım bizimde işimize yarıyacak mı teşekkürler

HEPİMİZ HAYATIN KISALIĞINDAN SÖZ EDERİZDE BOŞ GEÇEN ZAMANIMIZI NASIL KULLANACAĞIMIZI BİLMEYİZ
Simal
Uzman Üye

Performans: 94
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2008, 18:03:04 »

Bilgilendirmeniz için teşekkürler öğretmen i m.
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2008, 18:07:12 »

Geldik, geldik ,bakalım nasıl bir programmış,eğer iyi değilse paramı geri isterim ona göre :Smiley  :Smiley
Teşekkürler.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
gamarcoba
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 05 Mayıs 2008, 18:10:32 »

Geldik, geldik ,bakalım nasıl bir programmış,eğer iyi değilse paramı geri isterim ona göre :Smiley  :Smiley
Teşekkürler.

tamam hocam memnun kalmadığınız takdirde paranızı iade ediyoruz Grin Grin Grin
bu arada yanıt yazayım diye kendime teşekkür ettim iyimi Cheesy

Insanlar yasadikca ihtiyarladiklarini sanirlar, halbuki yasamadikca ihtiyarlarlar....
beyazmelek
Sürekli Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 05 Mayıs 2008, 18:11:28 »

bence güzel bişey en çok öğretmenlerin işine yarar yani ama bana da yarar belki

HEPİMİZ HAYATIN KISALIĞINDAN SÖZ EDERİZDE BOŞ GEÇEN ZAMANIMIZI NASIL KULLANACAĞIMIZI BİLMEYİZ
Jön_Türk
VIP Üye

Performans: 164
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 05 Mayıs 2008, 18:14:42 »

Böyle bir paylaşım için kendinize teşekkür etmeniz gayet doğal.Ayrıca bende teşekkür ederim.Sağlıcakla kalın...
adanas
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 05 Mayıs 2008, 18:16:00 »

Teşekkürler.
Bende isterim  paramı ona göre.. Cheesy
gamarcoba
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 05 Mayıs 2008, 18:20:01 »

bu parayı isteyen kitlemiz gittikçe büyüyor...o nedenle şirketçe Grin aldığımız bir kararla "satılan mal geri alınmaz" arkadaşlar..... Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

şakaaaaa.....siz bir kullanın hele..pişman olmayacaksınız ...

onurum
VIP Üye

Performans: 67
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 05 Mayıs 2008, 18:32:30 »

paylaşıma açıldıysa sitemizde mutlaka işe yarayacaktır.teşekkür ederim

şah bile sevgiye köledir
karakurum
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 05 Mayıs 2008, 19:07:40 »

güzel bir program öğretmenim paylaşım için teşekkürler. ama ben para ödemedim.http://www.cografya.biz/ den eşantiyon geldi. Wink  ama ilk haber kötüydü kendi adıma sigarasız güne 15 gün kaldı diyordu.  Angry
cihansteyr
Üye
**

Performans: 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 05 Mayıs 2008, 19:43:17 »

Teşekkürler hocam. Eğitimle ilgili  olumsuz bir haber öğrendim. Artık orta öğretimde  5 zayıfı olanlar da bir üst sınıfa geçebilecek eğer TTK da öneri kabul edilirse.Yani orta öğretimi de ilk öğretimler  gibi felç edecekler. Bu konuda yeni konu açar mısınız? Benim mesaj sayım 10 değil henüz de. Şimdiden teşekkürler...
gamarcoba
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 05 Mayıs 2008, 19:47:52 »

Teşekkürler hocam. Eğitimle ilgili  olumsuz bir haber öğrendim. Artık orta öğretimde  5 zayıfı olanlar da bir üst sınıfa geçebilecek eğer TTK da öneri kabul edilirse.Yani orta öğretimi de ilk öğretimler  gibi felç edecekler. Bu konuda yeni konu açar mısınız? Benim mesaj sayım 10 değil henüz de. Şimdiden teşekkürler...

sayın hocam bahsettiğiniz konu forumda açılmıştır Güngör Hocamız tarafından....aşağıdaki topic ten ulaşabilirsiniz..

http://www.cografya.biz/forum/index.php?topic=11336

sabahgüneşi
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 05 Mayıs 2008, 19:50:06 »

öğretmenim sizin şu an 23 mesajınız var istediginiz konuyu acabilirsiniz ama çiğdem öğretmenimin dedigi gibi ''Eğitimde Yine Bir Faciaya Doğru Mu Gidiyoruz? '' başlıgı altında acılmıştı konu Smiley
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic