Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bilgisayar proğramları...Sürekli güncellenecek...Keyli serialli,patch li  (Okunma Sayısı 13587 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nazmi21
VIP Üye

Performans: 67
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 02 Şubat 2011, 19:08:04 »

Bundan sonra burada bilgisayar ile ilgili proğramları vereceğim.Vereceğim proğramlar genel itibari ile keyli serialli yada patch li olmasına dikkat edeceğim.Umarım işinize yarar.Saygılarımla.
S E V G İ D E  V E   D O S T Ç A  K A L I N I Z...
1.Proğram

Master Voyager v2.74 (Şifreli USB DiskCDDVD hazırlama programı)

Master Voyager sayesinde kendinize şifreli CD,DVD ve USB Diskler oluşturabilirsiniz.Başka bir bilgisayara takıldığında herhangi bir ek program kurmaya gerek kalmadan size şifre sorarak CD,DVD ve USB Diskinizdeki verileri koruma altına alır.Tavsiyedir..

http://hotfile.com/dl/101349330/77b7bca/Master_Voyager_v2.74_NaZo.rar.html

2.Proğram
The Cleaner 2011 7.3.0.3611 (casus yazılım temizleme aracı)

The Cleaner, bilgisayarınıza girmiş olan truva atlarını, solucanları, rootkitlerı, keylogger’ları, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını temizleyen bir araçtır. Gelişmiş yapısı sayesinde program son dönemde bile çıkmış olan bu tür zararlı yazılımları sisteminizi tarayarak bulur, karantinaya alır ve temizler. 2011 sürümünde arayüz tasarımı tamamen yenilenen The Cleaner, geliştirilerek yeni versiyonunda zararlı yazılımlara karşı daha etkili hale getirilmiştir.
Program akıllı tarama özelliğiyle ister otomatik ister manuel ayarlamalar yapılmasını sağlar. Tüm sistemi ve hard diskleri tarayarak zararlı yazılımları tespit eder. Dosyalarınızı yedekleyerek geri yüklemenizi sağlayan The Cleaner veri kaybını da böylece önler. Program güncellemeleri sırasında bilgisayarınızı korumaya devam eder.
Önemli! The Cleaner bir antivirüs yazılımı değildir. Sadece zararlı yazılım temizleme aracıdır.

http://hotfile.com/dl/101353100/2a641c5/The_Cleaner_2011_7.3.0.3611_NaZo.rar.html

3.Proğram
Aloaha PDF Suite Pro v5.0.5 (tek tuşla pdf yapın)

Aloaha PDF Suite Pro v5.0.5 (tek tuşla pdf yapın)
ALOAHA PDF Suite programını kullanarak dökümanlarınızı en iyi çözünürlüklerde PDF formatına dönüştürebilir, vektör tabanlı geliştirilmiş program ile yüksek çözünürlüğe sahip PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. PDF dosyanızı sadece ‘Print’ tuşunu kullanarak oluşturabilir, oluşturduğunuz PDF dosyalarını istediğiniz arkadaşınızla elektronik posta yoluyla paylaşabilirsiniz.PDF güvenliği 40 ve 128 bit şifreleme yöntemi ve dijital imzalama kullanılarak sağlanır.
Orjinal belgenin bütünlüğünü ve görünümü tamamen koruyarak arkadaşınıza elektronik posta olarak gönderebilir veya harici bellek yardımıyla ulaştırabilirsiniz. Birçok gazete ve dergi de reklam sayfalarının standart biçimi olarak güvenli buldukları PDF formatını kullanmaktadır.

http://hotfile.com/dl/101354961/1353977/Aloaha_PDF_Suite_Pro_v5.0.5_NaZo.rar.html

4.Proğram
Advanced JPEG Compressor 2011.9.1.97 (Resim sıkıştırma programı)

Advanced JPEG Compressor JPEG dosyalarınız için bir optimize programıdır. Bu program JPEG dosyalarınızı istediğiniz kalitede sıkıştırmanıza, e-mail’lerinizde göndericek şekilde bir boyut almasına olanak sağlıyor. Program sıkıştırma tamamlandıktan sonra resmin kalitesinde değişiklik yapmamaya çalışıyor. Ayrıca (BMP, TIFF, GIF, PNG, …) uzantılarını destekliyor.

http://hotfile.com/dl/101355961/48f856a/Advanced_JPEG_Compressor_2011.9.1.97_NaZo.rar.html

5.Proğram
FreeHideIP 3.6.7.6

Free Hide IP, belirli aralıklarla otomatik olarak IP’nizi değiştirmeye yarayan bir proxy programı.
Programın full sürümünde istediğiniz ülkeyi seçerek bu ülkelerin IP’sini kullanmanız mümkün. Ücretsiz sürümünde ise sadece ABD IP’leri kullanılıyor. İnternette gezinirken gizli kalmak ve kişisel bilgilerinizi kimlik hırsızlarına karşı korumanıza yardımcı olması açısından proxy siteleri ve bu tarz proxy programları oldukça faydalı olabilir.

http://hotfile.com/dl/101356618/20e25ad/FreeHideIP-3.6.7.6_NaZo.rar.html

Ataol Behramoğlu'nun Dediği gibi,Zulmün Önünde dimdik tut onurunu
Emeğin önünde eğil kızım,
Bende sizin emeğinizin önünde eğiliyorum dostum saygılar...
----------------------------
Ay ve güneş herkesin lambasıdır, hava herkesin havasıdır, su herkesin suyudur da,
Ekmek neden herkesin ekmeği değildir?
Acı niye herkesin acısı değildir?
Şeyh Bedreddîn/“Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette. Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidi
nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2011, 19:56:40 »

6.Proğram
Gizli Klasor 2.2.0

Gizli Klasor 2.2.0 programı tüm windows işletim sistemlerinde ve platformlarında çalışan ve klasörlerinizi gizlemeye yarayan hem pratik hemde güvenli bir yazilimdir. Kullanimi oldukca kolaydır programi kurduktan sonra kendinize özel bir şifre oluşturuyorsunuz ve programı her çalıştırdığınızda bu şifreyi girip açıyorsunuz. Bu program bilgisayarınızın istediğiniz bir yerine size özel bir gizli klasör oluşturuyor ve bilgilerinizi yada depolamak istediğiniz dosyalarınızı bu klasöre yüklüyorsunuz. Klasörumu gizle tuşuna bastığınızda ise sizden başkası bu klasörü göremiyor ve hiçbir şekilde ulaşamiyor açamıyor. Açmak istediğiniz de ise yapmanız gereken tek şey (klasörümü göster) butonuna basmaktır. Şifrenizi girmeden kimse dosyalarınıza erişemez, ulaşamaz ve açamaz.

http://hotfile.com/dl/101365367/2552cb0/Gizli_Klasor_2.2.0_Katlmsz.rar.html

Ay ve güneş herkesin lambasıdır, hava herkesin havasıdır, su herkesin suyudur da,
Şeyh Bedreddîn/“Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette. Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidi
nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2011, 20:33:30 »

Şu an itibari ile aktif hotmail şifresi.İnternet download ile yüklerseniz partları şifre premiumdan bedavaya düşse bile indimeye devam edebilirsiniz bilginize.

Username :seer323
Password:MARLBORO

Bedavaya düştü haberiniz olsun.

nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2011, 20:48:12 »

7.Proğram
Ace.Translator.v8.6.1.528.Portable

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi kelime, cümle çevirisi yapabilirsiniz..

http://hotfile.com/dl/101374307/44ba98a/Ace.Translator.v8.6.1.528.Portable_NaZo.rar.html

nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2011, 21:09:30 »

Media Player Classic HomeCinema (x86 x64) 1.4.2833 + PortabLe

Media Player Classic; Windows’un klasik medya oynatıcısından esinlenerek yapılmış bir programdır. Bu sürüm her türlü medyayı ve DVD’yi kolayca açabilir, mevcut tüm çözücüler ile uyumludur ve sistemde bulunan tüm çözücüleri kullanabilir. Diğer medya oynatıcılarının aksine sistem kaynaklarını çok az kullanır. Dahili alt yazı desteği, çoklu kanal ses çıkışı, tema desteği, DX 7 ve 9 kullanabilmesi, real media, quicktime, flash, swf gibi tüm formatları çalabilmesi, bozuk ve yarım kalan dosyaları oynatabilmesi gibi birçok özelliğe sahip bu küçük program ile başka hiçbir kaynak canavarı oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız. Program kuruluma ihtiyaç duymaz sadece boş bir klasöre çıkartmanız yeterlidir

DOWNLOAD HOTFİLE Pro 32 BİThttp://hotfile.com/dl/101376451/728d8fb/mpc-homecinema.1.4.2833.0.x86.zip.html

DOWNLOAD HOTFİLE PORTABLE 32 BİT
http://hotfile.com/dl/101378272/f0444e2/MPC-Homecinema.1.4.2833_(x86)_Portable.rar.html

canbolatalli
Üye
**

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2011, 22:15:31 »

çok teşekkürler.. emeğinize sağlık hocam..
jeolog_
VIP Üye

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 03 Şubat 2011, 19:26:22 »

Tam ihtiyacımız olan programlar hocam, teşekkürler.
nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2011, 19:37:09 »

VueScan Pro 8.6.64 (Profesyonel Tarayıcı Yazılımı)

VueScan Professional Edition, dünyanın en popüler tarayıcı yazılımlarından birisidir. Yazılım, fotoğrafçılar, ev kullanıcıları, tarama hizmeti verenler ve şirketler tarafından yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. VueScan, en yüksek kalitede tarama işlemleri yapabilen, mükemmel renk değerlerine ve dengesine sahip sonuçlar alınabilen bir yazılımdır.Kullanımı oldukça kolay olan yazılım soluk renk düzeltme, toplu tarama ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılabilecek diğer gelişmiş özelliklere de sahiptir. Kullanıcıların sistemlerinde hiçbir olumsuz değişiklik yapmayan yazılım aynı zamanda işletim sistemine herhangi bir ek araç yüklememektedir. Tüm diğer tarayıcı yazılımları gibi bunlar olmadan işlevlerini sürdürmeye devam etmektedir.
VueScan gelişmiş tarama seçeneklerine, güçlü özelliklere, renk canlılığını ve en iyi renk dengesini sağlama yeteneklerine sahiptir. 700′den fazla tarayıcıyı ve 209 ayrı dijital kameranın RAW dosya biçimini desteklemektedir. Eğer elinizde bir tarayıcı var ve siz bunu sürücüsü olmadığı için kullanamıyorsanız VueScan ile bu artık bir engel değil!

http://hotfile.com/dl/101600536/ec9a440/VueScan_Pro_8.6.64.rar.html

nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #8 : 03 Şubat 2011, 19:48:51 »

Foxit PDF Editor

Foxit PDF Editor ile PDF formatlı dosyaları düzenleyebilir ve oluşturabilirsiniz. PDF Editor, Adobe Reader gibi ağır bir program olmayıp, kullanımı çok kolay bir program!

http://hotfile.com/dl/101603092/d68a302/Foxit_PDF_Editor_2.0.rar.html

nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #9 : 03 Şubat 2011, 19:54:33 »

Driver Genius Professional Retail Edition v10.0.0.526 x86×64

Driver Genius Professional profesyonel bir sürücü yönetim aracı hem de sürücü yönetimi ve donanım tanılama sahiptir. Sürücü Genius sürücü yedekleme, restorasyon, güncelleme ve kaldırma bilgisayar kullanıcıları için gibi pratik işlevler sunmaktadır. Sık sık, işletim sisteminizi yeniden yüklerseniz, sürücülerin her türlü çevresinde arama gibi acı deneyimleri unutmak olmayabilir. Eğer Driver CD kaybettik ne yazık ki, arama daha zaman alan zahmetli olacak. Şu anda Driver Genius Sürücü yedekleme işlevi ile, yedekleme yapabilir yüklemeden önce bilgisayarınızı tüm sürücüleri ve sistem yeniden yükleme tamamlandıktan sonra Sürücü restorasyon fonksiyonu ile onları geri.

http://hotfile.com/dl/101604591/b35efc0/DRIVER_YEDEKLEME_DRIVER_GENESUS_PROFESIONAL.rar.html

nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #10 : 03 Şubat 2011, 20:04:00 »

PDF ŞİFRESİ KALDIRMA PROĞRAMLARI

1:proğram
PDF Password Remover v3.0

PDF dosyalarında ki şifreleri kaldırmanıza yarar.

http://hotfile.com/dl/101605681/909db0c/PDF_Password_Remover_3.0.rar.html

2.proğram

PDFKey Pro 3.6.1

http://hotfile.com/dl/101606644/0b5af07/PDFKey_Pro_3.6.1.rar.html

nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #11 : 03 Şubat 2011, 22:19:32 »

Autorun Virus Remover 3.0.1126 [ Autorun.inf Virüslerine Kesin Çözüm ]

Autorun&Autorun.inf virüsleri hızlı ve kolayca kaldırmaya yarayan bir program. USB depolama araçlarının hem fiyatlarının düşmesi hem de pratikliği bunları çok kullanışlı hale getirmiştir. Özellikle flash belleklerin yaygınlaşmasıyla bir yerden bir yere dosya aktarımı yapmak çok kolay hale geldi. Artık hem aktarım hem de depolama olarak USB cihazlar en çok tercih edilen depolama birimleri oldu. Ama zamanla tehlike ve risk de ortaya çıktı. USB cihazlardan kaynaklanan virüsler. Ve gün geçtikçe tehlike daha da artıyor.
Autorun Virus Remover, USBShield yoluyla gerçek zamanlı olarak izleme yapar. Bu sayede USB sürücü yoluyla bilgisayarı ele geçirmeye çalışan tehditlere karşı bilgisayarı ve bellekleri koruma altına alır.

Eğer bilgisayarınızda virüs olduğundan şüpheleniyorsanız, program isteğe bağlı çalışıp bilgisayarda tarama yapıp, inceleyebilir.

'Proces Manager' ile bilgisayarda çalışan program ve işlemler hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bu süreç içinde şüpheli işlemleri kolayca bulabilirsiniz.

USB cihazlardaki bilgi hırsızlığını önlemek için güvenlik kilidi ayarlanabilir.

Bazı kötü amaçlı programlar kayıt defterinde değişiklik yapmak isterler. RepairSystem sayesinde bilgisayarda zararlı değişikliği geri alıp kötü niyetli programlar silinebilir.

Özellikler:
# USB sürücüsü üzerinden herhangi bir tehdite karşı %100 koruma sağlar.
# Sisteme bulaşmış autorun virüslerini kaldırır.
# Bilgisayarları çevrimdışı korumak için faydalı.
# Diğer anti-virüs yazılımlarıyla uyumlu.
# Kullanımı kolay arayüz.
# Harici disk, flash bellek, iPod gibi USB cihazları tarayabilir.
Çoğu kişinin başına dert olan Autorun virüsünü tamamen disklerden kaldıran bir yazılım olup % de 100 garanti vermektedir. Autorun virüsü harddiskinizdeki C: veya D: bölümünü birlikte aç seçeneğini ekleyerek C veya D yi kapatır. Başka bir deyişle Autorun.inf ile bulaşan (sisteminize harici bir harddisk, flash disk ya da CD/DVD taktığınızda bu mediaların içinde autorun.inf isimli dosya varsa windows, bu dosyayı çalıştırarak, sizin rızanız olmadan içinde yazan komutları çalıştırır) virüsler. Bu virusu USB Flash belleklerden de kaldırabilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/101631783/926b805/Autorun_Virus_Remover_3.0_Build_0201.rar.html

nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #12 : 03 Şubat 2011, 22:36:35 »

VSO Image Resizer v4.0.3.6 | 8.74 Mb

Fotoğraflarınızı tekrar düzenlemek, boyutlandırmak hatta sıkıştırıp arşivinize yerleştirmek için tercih edebileceğiniz pratik bir yazılım. Üst düzey bir resim düzenleme ve boyutlandırma aracında bulunması gereken hemen hemen tüm özellikleri içerisinde barındıran ve bunları size sade yapısıyla sunan üstelik bunun yanı sıra resimlerinizi sıkıştırabilme ve dönüştürebilme imkanı da sağlayan çok tercih edilen bir program.

Özellikler:
•  Resim format dönüştürücü
•  Resim sıkıştırıcı ve boyutlandırma
•  JPEG, GIF, BMP, TIFF vb. formatları destekleme
•  Canon CR2, Nikon, NEF, MRW Minolta vb. kameraların desteklediği RAW desteği
•  Tek veya toplu resim üzerinde işlem yapabilme
•  Dosyalara yeni isim verebilme
•  İstenilen filigranı resme entegre edebilme
•  E-mail gönderimi için uygun duruma getirebilme
•  İnternet tarayıcı uyumu sayesinde resimlere sağ tıklayarak direkt işleme geçme
•  Yüksek hızda işlem yapabilme
•  Resimlere tarih ekleme ve varolan tarihi yenileme

http://hotfile.com/dl/101635043/46ab96b/VSO_Image_Resizer_v4.0.3.6.rar.html

nazmi21
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #13 : 03 Şubat 2011, 22:40:06 »

USB Disk Security,
USB sürücü yoluyla olabilecek herhangi bir tehdite karşı %100 güvenlik sağlar, diğer uygulamaların çoğu ancak %90 güvenlik garanti etseler de başarısız olurlar. USB Disk Security güncellemelere ihtiyaç duymadan çevrimdışı bir bilgisayarı daimi olarak güvenlik altına alabilen güçlü bir antivirüs yazılımıdır. Ama diğer antivirüs yazılımları düzenli olarak veritabanı güncellemesi yapmak zorundadırlar ve çevrimdışı bir bilgisayarın güvenliğinde etkili olamazlar. Program kolay kullanım çözümü ile tüm yazılımlarla %100 uyumludur ve bilgisayarınızı yavaşlatmaz.

Özellikler:
-USB kayıt aygıtı yoluyla herhangi bir kötü niyetli yazılıma karşı %100 güvenlik sağlar.
-Çevrimdışı bilgisayar güvenliğinde en iyi çözümdür.
-Dünyanın en hızlı ve kücük antivirüs yazılımıdır.
-Tüm yazılımlarla %100 uyumludur
-Kullanımı kolaydır

Sistem Gereksinimleri:
100MHz İşlemci ya da daha üstü
16MB RAM ya da daha üstü
Windows 2000, XP, Vista ya da 7 işletim sistemi.

http://hotfile.com/dl/101635700/da74251/USB_Disk_Security_v6.0.0.126.rar.html

inkonsekant
Deneyimli Üye

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 04 Şubat 2011, 16:52:44 »

teşekkür ederim hocam.bakalım indirebilecek miyim bu kadar programı.ellerine sağlık.
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic