Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 10 gb'a kdr olan dosyaları mail ile yollamak  (Okunma Sayısı 2384 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
THE_TURK
Uzman Üye

Performans: 75
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Haziran 2008, 13:54:50 »

10 gb'a kdr olan dosyaları mail ile yollamak....
Evet bazen arkadaşlarımızın mailine yüksek boyutta dosya yollamak isteriz ama genelde 10mb den yukarı yollayamayız.

Sendyourfiles büyük boyutlu dosyaları eposta ile yollamak için bir servis sunuyor. yeni bir eposta hesabı almanıza veya karşı tarafın dosyaları indirmek için bir yazılıma ihtiyacı yok. program aslında dosyanın bağlantısını yolluyor.
Üyelik sistemi ile çalışan servis dosyaları göndermek için 128 bit ssl sertifikası korumalı sunucular kullanıyor ve e-postaları karşı tarafa şifreleyerek gönderiyor ayrıca dosyalara kendi belirlediğiniz bir şifre verebiliyorsunuz. herhangi bir dosya tipi sınırlaması konmamış.osyalar sunucuda belli bir süre duruyor ancak istediğiniz zaman silebiliyorsunuz. epostayı 100 kişiye gönderebiliyorsunuz. dosyayı gönderdiğiniz kişiyi dosyayı alınca size bilgilendirme mesajı geliyor. servisi verimli kullanmak için tabiki hızlı bir bağlantıya ve yüksek bir bant genişliğine sahip olmalısınız.

http://www.sendyourfiles.com/

yusufili
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2008, 18:21:47 »

Benim kafama takılan bir soru var.Cevaplandıran olursa sevinirim.
E-mail hesaplarımız en fazla 5 GB (En azından ben öyle biliyorum)
10 GB'lik hesabı nereden alacağız?
Böyle 10 GB'lık hesap veren yerler var mı?
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2008, 18:48:03 »

Hocam 10 gb hesap almıyorsunuz sanırım... aynı rapid vb. paylaşım alanları gibi çalışıyor anladığım kadarıyla bu site ve bunun bir artısı yada değişikliği direk mail adresine göneriyorsunuz.geçi diğerleri de maile gönderiyor bildiğim kadarıyla..

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
orcuncoban
Üye
**

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2008, 19:18:00 »

Benim kafama takılan bir soru var.Cevaplandıran olursa sevinirim.
E-mail hesaplarımız en fazla 5 GB (En azından ben öyle biliyorum)
10 GB'lik hesabı nereden alacağız?
Böyle 10 GB'lık hesap veren yerler var mı?

Öğretmenim Mynet sonsuz gb alan veriyor yani sonsuz mail saklayın bide +2 gb dosya deposu.....
yusufili
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2008, 19:25:13 »

Orçun eski üyelere mi veriyor yoksa yeni üyelere mi veriyor?
Eski üyelere veriyorsa bununla ilgili bir işlem yapmak gerekiyor mu?
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic