Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ey Türk Bayrağı..  (Okunma Sayısı 6681 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
uğur01
Uzman Üye

Performans: 168
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 07 Mayıs 2008, 16:40:21 »

Ey Türk bayrağı,Ey Türk Bayrağım,Vatanımın sembolu,Namusum !

Sana uzanan eller kırılsın uğrunda 90 bin şehit,arkada 90 bin gözü yaşlı ana bırakılan,su yerine uğruna kan ile sulanan toprağımızın bu ülkemizin, vatanımızın bayrağına,namusumuza uzanan eller kırılsın kötülüğünü düşünen kalpler kahrolsun, yokolsun.Çokmu yanlızsın Bayrağım ?Emanet edildiğin bu devlet bile seni korumaktan aciz AY YILDIZIM namusum ! Korkma yılma senin yanında bizler varız Vatanımızın sembolü.Bizler OSMANLI TORUNLARIYIZ senin yanındayiz asla yılma korkma.Sen daima dalgalanacaksın ! Bu ülke sensiz bir hiçden ibarettir ülkeyi ülke eden,kalbimizi feth eden sensin şanlı bayrağım seninle atar seninle durur,her nefesimizde seni anarız gerekiyorsa sırf senin uğruna yaşar,uğruna dünyayı yerinden oynatırız.Sen bizim Namusumuz`sun AY YILDIZIM...

Sana sahibiz ne mutlu bize !NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE !

İzindeyiz ATAM...

İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan mürekkeptir. Kabil midir ki, bu kütlenin bir parçasını ilerletelim, ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünlüğü ilerleyebilsin? Mümkün müdür ki, bir cismin yarısı toprağa zincirlerle bağlı kaldıkça öteki kısmı göklere yükselebilsin?
                      M.K.ATATÜRK
beyazmelek
Sürekli Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2008, 16:47:36 »

hep atam izindeyiz diyoruz ama bazıları söz meclisten dışarı bunu izne çıktık gibi anlıyolar nerde bu millet bu arada arkadaşım kendin mi yazdın yazıyı çok beğendim teşekkürler

HEPİMİZ HAYATIN KISALIĞINDAN SÖZ EDERİZDE BOŞ GEÇEN ZAMANIMIZI NASIL KULLANACAĞIMIZI BİLMEYİZ
uğur01
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2008, 16:56:00 »

hep atam izindeyiz diyoruz ama bazıları söz meclisten dışarı bunu izne çıktık gibi anlıyolar nerde bu millet bu arada arkadaşım kendin mi yazdın yazıyı çok beğendim teşekkürler
bu millet hep vardı yine var arkadaşım sen merak etme
türk uyumaz sadece sessizce bekler yerini zamanını bekler
biz atanın çocuklarıyız onun yolundan gidiyoruz bu yol zahmetli bu yüzden adım adım ilerlicez iyice düşüne düşüne bu yüzden kimse şimdi etrafta yok

İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan mürekkeptir. Kabil midir ki, bu kütlenin bir parçasını ilerletelim, ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünlüğü ilerleyebilsin? Mümkün müdür ki, bir cismin yarısı toprağa zincirlerle bağlı kaldıkça öteki kısmı göklere yükselebilsin?
                      M.K.ATATÜRK
Zeki GÜRBÜZ
Genel Moderator

Performans: 1698
Çevrimdışı Çevrimdışı

Çine Anadolu Öğretmen Lisesi

« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2008, 16:57:39 »

Gençler, hassasiyetinizi ve milli değerlerimize, baştacımız bağrağımıza gösterdiğiniz sevgi ve saygıyı anlıyorum ama sitemiz coğrafya paylaşım sitesi.Böyle bir konu açmanın gereği yok.Bu sitedeki herkes bu değerlere yeterince saygı gösteriyor.Bu şekilde insanların bayrağa sevgi derecelerini ölçmeye yönelik girişimler gereksiz.Vatan, bayrak gibi kutsal değerler futbol takımı taraftarlığı gibi ölçülecek şeyler değildir.
beyazmelek kardeşim, insanların ne yorum yapmasını bekliyorsunuz ki "nerede bu millet" çağrısı yapıyorsunuz?

YURDUM
Ağladığım senin içindir
Güldüğüm senin için
Öpüp başıma koyduğum
Ekmek gibisin...
:::.AHMET.:::
Moderator

Performans: 2326
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2008, 17:00:30 »

Gençler, hassasiyetinizi ve milli değerlerimize, baştacımız bağrağımıza gösterdiğiniz sevgi ve saygıyı anlıyorum ama sitemiz coğrafya paylaşım sitesi.Böyle bir konu açmanın gereği yok.Bu sitedeki herkes bu değerlere yeterince saygı gösteriyor.Bu şekilde insanların bayrağa sevgi derecelerini ölçmeye yönelik girişimler gereksiz.Vatan, bayrak gibi kutsal değerler futbol takımı taraftarlığı gibi ölçülecek şeyler değildir.
beyazmelek kardeşim, insanların ne yorum yapmasını bekliyorsunuz ki "nerede bu millet" çağrısı yapıyorsunuz?
doğru söze ne denir ki.elinize sağlık.

İnsanları niçin öldürüyorsunuz ki? Biraz bekleyin zaten ölecekler.

[Konfüçyüs]
beyazmelek
Sürekli Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2008, 17:04:09 »

bayrağımız yakılmıştı geçen günlerde bundan neredeyse çoğunluğun haberi yoktu. ben herkese kızmıyorum aslında tek kızdığım şey başkalarının bizim vatanımız hakkında ve türkler hakkında kötü düşünceleri buna çok sinir oluyorum bizimde bunlara bişey yapıp kendimizi fazlasıyla ispatlamamız gerekiyor ama ne yapmalıyız onu bilmiyorum

HEPİMİZ HAYATIN KISALIĞINDAN SÖZ EDERİZDE BOŞ GEÇEN ZAMANIMIZI NASIL KULLANACAĞIMIZI BİLMEYİZ
uğur01
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 07 Mayıs 2008, 17:08:08 »

bu site bildiğim kadarıyla hem coğrafya ile ilgili hemde atatürk ile ilgili konuları içeriyor
ben bu konuyu açtım çünki bu siteye gereğinden fazla değer veriyorum yeri geldiğinde  coğrafya ile ilgili konu açmayıda biliyorum bu site hayatımızın büyük bir bölümünde var burda siteye zarar vericek hiçbirşey yapmıyorum

M.K.ATATÜRK
tegagaic
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 07 Mayıs 2008, 17:33:34 »

Uğur'cum Ahmet ve Zeki öğretmenin sana kırılmanı gerektirecek birşey yazmamışlar senin siteyi ne kadar çok sevdiğini hepimiz biliyoruz senin bu konularda çok hasas olduğunu bizzat biliyorum ve saygı duyuyorum.Ancak onlar da söylediklerinde haksız değiller.
Bu arada yazıyı sen yazdıysan çok beğendim.Teşekkürler.Hassasiyetini anlıyor ve paylaşıyorum.
uğur01
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 07 Mayıs 2008, 17:36:47 »

Uğur'cum Ahmet ve Zeki öğretmenin sana kırılmanı gerektirecek birşey yazmamışlar senin siteyi ne kadar çok sevdiğini hepimiz biliyoruz senin bu konularda çok hasas olduğunu bizzat biliyorum ve saygı duyuyorum.Ancak onlar da söylediklerinde haksız değiller.
Bu arada yazıyı sen yazdıysan çok beğendim.Teşekkürler.Hassasiyetini anlıyor ve paylaşıyorum.
gerçekten o kadar kırıldım ve üzüldümki anlatamam eğer yanlış birşeyler yapıyorsam beni kırmadan uyarın bu site benim hayatım oldu onun için bu kadar çok kırılıyorum ve açıkcası bu konuda birşey bulamıyorum eğer zeki gürbüz hocama bir saygısızlık yaptıysam kusura bakmasın

M.K.ATATÜRK
adanas
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 07 Mayıs 2008, 17:37:10 »

Sevgili uğur paylaşımın için teşekkürler..
:::.AHMET.:::
Moderator

Performans: 2326
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 07 Mayıs 2008, 17:39:50 »

sevgili uğur seni kırdıysam özür dilerim.
hepimiz vatanımız bayrağımız konusunda çok hassasız. keşke yazıyı yazmandaki gerekçeyi ilk kısımda belirtseydin.

İnsanları niçin öldürüyorsunuz ki? Biraz bekleyin zaten ölecekler.

[Konfüçyüs]
uğur01
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 07 Mayıs 2008, 17:45:05 »

sevgili uğur seni kırdıysam özür dilerim.
hepimiz vatanımız bayrağımız konusunda çok hassasız. keşke yazıyı yazmandaki gerekçeyi ilk kısımda belirtseydin.
kırıldım ama düzelirim
ben bu konuda çok fazla hassasım gereğinden fazla
herkes benimle aynı düşüncede olmak zorunda değil herkesin düşüncelerine saygım var
bir hatam olduysa ben  özür dilerim

M.K.ATATÜRK
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 07 Mayıs 2008, 18:25:30 »

Sevgili gençler,ülkeyi,vatanı sevmenin en önemli göstergelerinden biri olarak kabul ettiğim kendinizi yetiştirmenizdir. Daima ileriye.Öğünün bunun için çalışın. Çalışın üretin ki kendinize güvenin.
breave01
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 07 Mayıs 2008, 19:38:50 »

Sevgili uğur, senin düşüncelerini tanıdıkça yeni gelecek nesile güvenim artıyor. Vatanımıza, bayrağımıza ve ATAMIZA karşı olan sevgin beni olduğu gibi tüm üyelerimizi sevindiriyordur. Senden isteğim, içindeki bu sevgileri sonuna kadar yaşamandır. Ayrıca yönetici öğretmenlerimizi de hoş karşılamak lazım, onlarında bu siteyi yaşatmak için çok çabalar harcıyorlar. Bizim yapmamız gereken onlara kırılmamak ve yardımcı olmaktır. Herşey gönlünce olsun.
alperenler8
VIP Üye

Performans: 117
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 07 Mayıs 2008, 21:39:13 »

Sevgili Uğur'cuğum  bayrak hakkındaki görüşlerine sonuna kadar katılıyorum.Ancak Türk,Atatürk gibi kelimeleri lütfen büyük harfle yaz.

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR,
TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic