Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: COĞRAFYA SERGİSİ  (Okunma Sayısı 2177 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
stream1
Sürekli Üye

Performans: 32
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 11 Haziran 2011, 06:53:26 »

Değerli arkadaşlar uzun uğraşlardan sonra bir sergide biz açtık.Daha önce sergi açan arkadaşların projelerinden yararlandığımız gibi kendimize özgün projelerede yer verdik.Efes ,Selçuk Kalesi ,Artemis Tapınağı(bu günkü hali -İngiliz Çukuru) Tarihi Su kemerleri bunlardan bazıları.
    Daha önce projelerini sergileyen ve yararlanmamızı sağlayan tüm arkadaşlarada buradan teşekkür ederim.
    Fotoğrafların bazılarını COĞRAFYA RESİM  sitesine gönderdim.Sanırım yeni yayınlayacaklar.Ayrıca facebookta  "SELÇUK İMKB ANADOLU LİSESİ COĞRAFYA " adında bir grup kurdum isteyen arkadaşlar buradanda bakabilir .
     Erhan GÜZEL
SELÇUK İMKB ANADOLU LİSESİ

Gökalp Erhan Güzel
 "HAYATIN BİLGİSİ YA DA SADECE COĞRAFYA
nazmi21
VIP Üye

Performans: 67
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2011, 08:05:42 »

Erhan Hocam öncelikle davetiniz için size teşekkür ederim.Ama çeşitli nedenlerden dolayı katılamadım.özür dilerim.Erhan Bey ile yaklaşık olarak 1,5 sene çalıştık gerçekten özveriliri ve başarılı bir kişi.Kendi imkanlarıyla güzel bir Coğrafya dersliği ortaya çıkarmış.
Ben de bu sene buna benzer çalışmalar yaptım ama sergi açmadım.Seneye bende bu yönlü bir sergi açarım umarım.
Tekrardan özverinizden dolayı rehberliğinizden dolayı teşekkürlerimi sunarım.Sevgide ve dostça kalınız.

Ataol Behramoğlu'nun Dediği gibi,Zulmün Önünde dimdik tut onurunu
Emeğin önünde eğil kızım,
Bende sizin emeğinizin önünde eğiliyorum dostum saygılar...
----------------------------
Ay ve güneş herkesin lambasıdır, hava herkesin havasıdır, su herkesin suyudur da,
Ekmek neden herkesin ekmeği değildir?
Acı niye herkesin acısı değildir?
Şeyh Bedreddîn/“Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette. Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidi
stream1
Sürekli Üye

Performans: 32
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2011, 09:19:23 »

Erhan Hocam öncelikle davetiniz için size teşekkür ederim.Ama çeşitli nedenlerden dolayı katılamadım.özür dilerim.Erhan Bey ile yaklaşık olarak 1,5 sene çalıştık gerçekten özveriliri ve başarılı bir kişi.Kendi imkanlarıyla güzel bir Coğrafya dersliği ortaya çıkarmış.
Ben de bu sene buna benzer çalışmalar yaptım ama sergi açmadım.Seneye bende bu yönlü bir sergi açarım umarım.
Tekrardan özverinizden dolayı rehberliğinizden dolayı teşekkürlerimi sunarım.Sevgide ve dostça kalınız.

Nazmicim teşekkür ederim.Daha güzel bir sergi açacağından eminim.Hazırladığın etkinlikler ,teknoloji konusunda verdiğin destekten ötürü asıl ben sana teşekkür ederim

Gökalp Erhan Güzel
 "HAYATIN BİLGİSİ YA DA SADECE COĞRAFYA
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic