Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Prof.Dr.Ramazan Özey hocamızın yeni görevi hayırlı olsun  (Okunma Sayısı 3758 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
aaydın
Uzman Üye

Performans: 34
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 27 Aralık 2012, 22:07:30 »

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi dekanlığına atanan Prof. Dr. Ramazan Özey hocamı tebrik ediyor yeni görevinde muvaffakiyetler ve üstün hizmetler temenni ediyorum. Hayırlı olsun sayın hocam.
cpl
VIP Üye

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2012, 23:30:00 »

hocamın onlarca kitabını okudum . güzel kitapları var dünya sorunları ile ilgili kitabının başındayım . çok güzel ayrıntıı şekilde vermiş. Yeni görevinde de sonsuz başarılar.
lanu
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2012, 07:43:26 »

hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum.ALLAH mahcup etmesin.
seydunadgn
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2012, 11:08:49 »

sayın Ramazan Özey coğrafya bilimine ne katmış çok merak ediyorum. okuduğum hiç bir kitabında öyle aman aman birşey göremedim. yüksek lisansda dersimize girerdi. gerçi hiç derse gelmedi bütün yıl sadece 2 kez görürdük oda ödev almak ve vermek için odasına gidince. iyi bir insan olabilir ama iyi bir coğrafyacı mı çok tartışılır....
başar
Üye
**

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2012, 12:53:17 »

Gereksiz bir konu başlığı.Böyle konularla forumda yer işgal etmemeli bence.Olmuşsa olmuş bize ne?
çayırağası
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2012, 17:00:39 »

Ramazan hocanın kendi sitesi var.yayımladığı kitaplar da orada tanıtılıyor.Ramazan hocanın karyerini tartışmak kimseye düşmez.Değerli hocamız Hayati Doğanay'ın elinde yetişmiştir.Alanında yetkin olduğunuda biliyoruz.
 Bu ülkede tek bir makalesi olmayanlar var.Lise 12.sınıf ders kitabının kaynakça bölümüne bakarsanız,ismine ve kitaplarına rastlayacaksınız.Coğrafya bilmine daha ne katmasını bekliyordunuz?
Dersini dahi dinlememiş,iki defa görmüş,hüküm veriyorsunuz.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic