Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Akademisyenlerimiz sesiz çığlığımızı duyun ve bize sahip çıkın.  (Okunma Sayısı 1636 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sis_5154725
Sürekli Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Aralık 2012, 14:00:51 »

Arkadaşlar fen-edebiyat coğrafya bölümleri neden eğitim öğretim veriyor? Devletin hiçbir kurumunda ne kadromuz nede imza yetkimiz var. CBS fersi aldık imza yetkimiz yok. Bana göre tek suçlu bizim AKADEMİSYENLERİMİZ yatıyorlar. Bana kimse dokunmasın kariyerimi yapim başka bişe umrumda olmaz şeklinde bakıyorlar bu eğitim verdiğimiz öğrencilerimizi nasıl istihdam edebiliriz diye düşünen yok. Tok açın halinden anlamaz. Akademisyenlerimiz bir araya gelipte gidip hakkımız olanları TBMM'den talep edemiyorlar. Almış olduğumuz derslerin çoğu belediyecilik üzerine, CBS dersi aldık ve belediyeler bizim için çok büyük bir istihdam alanı ama maalesef bizimkiler bişe yapmıyor. Bizim bir ünvanımız bile yok arkadaşlar. Akademisyenlerimizin hiçbiri bir araya gelip mezun olan veya mezun olacak öğrencilerimiz nerde çalışır diye düşünemiyorlar. Bunu her platformda dile getiriyorum ama bizimki sadece sesiz çığlık. Akademisyenlerimizin toplanıp belediye kanunun istihdam bölümüne coğrafyacıda alabilir yazdırmaları yeterli olur. Gerisine bize bırakın ve belediyelerde ne kadar güzel işler çıkardığımızı görün. Binlerce coğrafyacıda eğitimini almış olduğu konuda ekmek sahibi olur.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic