Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 12. Sınıf Konu Özetli Coğrafya Soru Bankası piyasaya çıkmıştır. Esen yayınları  (Okunma Sayısı 24386 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kawa
Üye
**

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #45 : 06 Kasım 2009, 22:48:26 »

Mahmut Hocam ve Sema Hocam eminim ki yine diğer kitaplarınız gibi son derece kaliteli ve emek dolu bir çalışma olmuştur.Çalışmalarınızı çok beğendiğimi ifade etmek istiyorum.Gerçekten çok kaliteli ve değerli çalışmalarda bulunuyorsunuz.Sizlerin sayesinde kaynak konusundaki eksikliklerimizi rahatlıkla giderme fırsatımız doğmuş oluyor.Yüreğinize ve emeğinize sağlık.Başarılarınızın devamını diliyorum.
Yahya OLCAY VAN
Mahmut Hocam, Van'dan saygılar...
Mahmut Köroğlu
Uzman Üye

Performans: 69
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #46 : 07 Kasım 2009, 12:29:19 »

Kitaplarımızı alıp inceleyerek izlenimlerini bizlerle paylaşan meslektaşlarımızın sayısı her geçen gün artıyor.İlginize çok teşekkür ediyoruz.  Sema-Mahmut KÖROĞLU ve  Cumhur ABAY
msarısoy
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #47 : 07 Kasım 2009, 21:53:35 »

12. sınıflar için hazırlamış olduğunuz kitabın hem bizlere hem de öğrencilerimize çok yararlı olacağını düşünüyorum.Emeğiniz için teşekkür edeim.kitabınızdan göndermenizi talep edeceğim.saygılarımla....
Mahmut Köroğlu
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #48 : 09 Kasım 2009, 12:56:07 »

Değerli arkadaşlar, kitaplarımızla ilgili paylaşımlarınıza içtenlikle teşekkür ediyoruz.
Mahmut Köroğlu
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #49 : 15 Kasım 2009, 07:38:08 »

kitap talebinde bulunmak için yayın evine öğretmen kimlik fotokopinizi ve telefon numarasını içren bir faks çekmeniz yeterlidir.
Mahmut Köroğlu
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #50 : 20 Kasım 2009, 00:21:02 »

değerli arkadaşlar, okul adreslerimizin açık yazılmaması zaman zaman kargoda gecikmelere neden olmaktadır, bilgilerinize...
Mahmut Köroğlu
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #51 : 22 Kasım 2009, 15:15:16 »

12.sınıfta okuyan tüm öğrenci arkadaşlarımıza başarılar dileriz...
mukerremebagci
Uzman Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #52 : 22 Kasım 2009, 19:07:59 »

kitabınızı aldım ve çok beğendim emeği geçen herkese,esen yayıncılığa çok teşekkür ederim,bize gösterdiğiniz rehberlik için sonsuz teşekkürler, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim
tebeşir
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #53 : 26 Kasım 2009, 16:18:54 »

sayın hocalarım, 12.sınıf kitabınızı inceleme fırsatı buldum, gerçekten hem biz öğretmenlere, hem de öğrencilere çok katkısı olacak bir kaynak. Elinize sağlık
gürsel
VIP Üye

Performans: 17
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #54 : 30 Kasım 2009, 16:20:19 »

Çalışmanızı yürekten kutluyor,başarılarınızın devamını diliyorum.Kitabınızıda incelemek için merakla bekliyorum.Selamlar..

EĞİTİMDİR Kİ BİR ULUSU YA ÖZGÜR,BAĞIMSIZ ONURLU YÜKSEK BİR TOPLULUK BİÇİMİNDE YAŞATIR YA DA BİR ULUSU TUTSAKLIK VE YOKSULLUĞA GÖTÜRÜR.
ÇÜNKÜ ; "KAYNAŞMIŞ BİR MİLLETHALİNE GELMENİN ,ÇAĞDAŞLAŞMANIN,KALKINMANIN ,HÜR VE DEMOKRATİK BİR TOPLUM OLABİLMENİN EN ETKİLİ ARACI EĞİTİMDİR " 16 TEMMUZ 1921 ANKARA
M.KEMAL ATATÜRK

BURSA NİLÜFER ALİ KARASU ANADOLU LİSESİ COĞRAFYA ÖĞRETMENİ
legendsshadow
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #55 : 05 Kasım 2010, 12:21:32 »

gerçekten çok güzel bir eser ve 12. sınıf tüm arkadaşlarıma bende başarılar dilerim
legendsshadow
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #56 : 05 Kasım 2010, 12:22:17 »

gerçekten çok güzel bir çalışma 12. sınftaki arkadaşlarımıza destek olmamız gerekir
mahmutolukcu
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #57 : 05 Kasım 2010, 21:49:33 »

hayırlı olsun daha önce talep ettiğim ve beğendiğim kitaplarınızı öğrencilerime tavsiye ettim yayınlarınızın ve başarılarınızın devamı   dileklerimle
pelinidil
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #58 : 06 Kasım 2010, 14:49:09 »

Ankara'da bulunmama ve fax çekmeme rağmen kitaplar elime ulaşmadı.Bir aydır bekliyorum.Sayın hocalarım ilgilenirseniz memnun olurum.Emeğinize sağlık
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic