Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 12. sınıf konu anlatımlı coğrafya kitabı çıktı. Esen yayınları cumhur abay  (Okunma Sayısı 82950 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kazanovax
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #30 : 29 Kasım 2010, 15:24:42 »

Bu alan hesaplama.yerel saat hesaplama falan onlarıda koyarsanız iyi olur teşşekürler
tor
Uzman Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #31 : 06 Kasım 2012, 17:56:57 »

kitabınız hayırlı olsun faks çekmekten ziyade siteye mail atarakta  bu kitaba sahip olamazmıyız sitenize mail attım ve kştabı edinebilirsem çok çok memnun olurum çünkü bu alanda gerçekten büyük bir kaynak boşluğu oldunu düşünüyordum bu kaynak o boşluğu çok iyi derecede kapatır esen yuayınlarını hep taktir etmişimdir ama bana henüz hiç bi yayınınızı göndermediniz geçen sene faks da çektim yine yollanmadı mümkünse lise 1 2 3 4 tüm kitaplarınızı incelemeyi çok isterim teşekkür ederim
çele
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #32 : 07 Kasım 2012, 21:33:14 »

Hocam emeğinize sağlık, Esen yayınlarının sektörde marka değeri taşıyan yayınlardan olduğu tartışmasız gerçek, diğer dersler konusunda bir fikrim yok, yalnız coğrafya kitapları konusunda çok eksikliğini hissettiğim ve gerçekten anlamını merak ettiğim bir konu var: doğru-yanlış, boşluk doldurmalı ve diğer etkinlikleriniz gerçekten çok güzel, özellikle ara sınıflarda öğrencinin yazılıya hazırlığı konusunda doğru yönlendiriciler, ancak özenle hazırlandığı çok açık olan bu etkinliklerin çözümlerinin neden verilmediği, yanıtların sadece testlerin yanıtlarının verilmekle yeterli kalındığını merak etmekteyim. O ki bu kitaplar öğrencinin derslere hazırlık konusunda "yardımcı kaynak" olarak başvurduğu kaynaklarsa öğrenci çözdüğü soruların doğrusunu görmeden kendini nasıl hazırlamış olacak ve veya aynı soru sınavda karşısına çıktığı zaman verdiği cevaptan emin olabilecek mi? Bu bağlamda sizlerin hazırladığı bu soruların hedefini bulamadığını düşünüyor ve yorumunuzu merak ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim..
hasan bozoklu
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #33 : 09 Kasım 2012, 05:15:24 »

çalışmalarınızı beğeniyor ve yakından takip ediyorum. başarılarınızın daim olaması dileğiyle.
Mehmet Akif BÜTÜN
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #34 : 24 Ekim 2013, 14:58:21 »

Ben KTÜ Fatih Eğ. Fak. Coğ. Öğretmenliği okuyorum. Ç.12.6 kazanımı ile ilgili kavram karikatürü hazırlamamızı istedi hocamız. Bana öğrenebileceğiniz MEB kitabı haricinde 12. sınıf coğrafya etkinlik kitabı olsun, 12. sınıf ders kitabı olsun yayın yazar varsa söyleyebilir misim? Bir de Talim Terbiye kurulundan geçmeyen ama basılmış olan coğrafya ders kitapları varmış.... Bu kitapları nerede bulabileceğimi, hangi yazar ve yayınevinin olduğu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim...
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic