Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Zambak 10. Sınıf Soru Bankası  (Okunma Sayısı 16362 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Egeli
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Kasım 2007, 10:21:00 »

Değerli Arkadaşlar, Geçen Hafta Salı Günü Kitapçıda Dolaşırken Zambak Yayınlarından 10. Sınıf Soru Bankasının Çıktığını Gördüm. İncelediğim Kadarıyla Güzel Bir Kitap Olmuş. Kitabı Hazırlayanları Tebrik Ederim.
Melik
VIP Üye

Performans: 123
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2007, 12:31:18 »

Öğrencilerimde gördüm. 10. sınıfta soru bankasına ihtiyacımız vardı. Kitapta çok güzel sorular var. Zambak yayınları bu kitapta da kalitesini ispatlamış.
baksu
Site Yöneticisi

Performans: 2641
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2007, 13:17:25 »

bir de kitaplara ulaşabilsek. Sad

Suskunluğum asaletimdendir...
Her lafa verecek bi cevabım var.
Lakin bi lafa bakarım, laf mı diye...
Bi de söyleyene bakarım, adam mı diye...

tanzer46
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2007, 17:37:33 »

alanında önemli bir boşluğu dolduran zambak yayınlarına ve KahramanMaraş Afşinliler olarak teşekkür ediyorum.iyiki varlar
yeşiltepe
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2007, 21:28:40 »

kitabı bende inceledim gerçekten baskı kalitesi özgün soruları ile çok güzel bir kaynak hazırlayanları kutluyorum.
ahmetselim
VIP Üye

Performans: 143
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özcan KULAKSIZ Üsküdar Mithatpaşa M.T.A.L

« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2007, 07:44:24 »

kitap oldukça kaliteli hazırlayanlardan başta hakan öcal hocamız olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim

"Tereddüt edersen bacakların seni taşımaz. “Yürüyeceğim” de, bas ve yürü!"
kübra esra
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2008, 22:05:49 »

arkadaşlar türkiye nüfusunun yapısal öz. hakkında bildikleriniz ve int.bulduklarınız varsa gnderirmisiniz.
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 05 Şubat 2008, 22:35:11 »

Konuyu açan Egeli'nin mesleği gerçekten reklamcılıkmı? Mesleğine çok uygun bir konu açmış. Coğrafya ile olan ilgisi nedir?
zözkan
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2008, 06:47:45 »

Değerli Öğretmenim.

Burada kitap tanıtmak için reklam alanları var.Yayıncı kuruluş oraya reklalm koyarsa sitemize de katkı olur.
Ayrıca her çıkan yayını alma olanağımız da yok.Yayıncılar sitemizdeki kitap bölümüne bir örneğini koyabilir.
Lütfen ayaklı reklam panosu olmayalım
Melik
VIP Üye

Performans: 123
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 06 Şubat 2008, 08:31:13 »

Sayın Güner ve Zözkan hocalarım. Kitap tanıtım bölümlerine girerseniz orada Zambak Yayınlarının sözü edilen kitaplarının tanıtımı var zaten. Neden rahatsız oldunuz anlamadım. Ayrıca forum bölümlerinde şimdiye kadar çıkan bütün coğrafya kitapları bu şekilde tanıtıldı. Acaba diğer yayınların kitaplarında da bu şekilde hassas oldunuz mu?
GÜNER
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 06 Şubat 2008, 12:15:08 »

Sayın Melik burda bir rahatsızlık söz konusu değil. Sizin neyi kastettiğinizi iyi anlıyorum ama kendinizde belirtmişsiniz kitap tanıtım bölümünde zaten var olan bir şey için yeniden konu açılması manidar geldi. Her reklamcı burada böyle bir konu açarsa sizce doğruysa diyebileceğim hiç bir şey yok.
ahmetselim
VIP Üye

Performans: 143
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özcan KULAKSIZ Üsküdar Mithatpaşa M.T.A.L

« Yanıtla #11 : 06 Şubat 2008, 13:09:11 »

coğrafya ile ilgili tüm kitaplar buradan duyurulduki neden acaba şimdi bu rahatsızlık ortaya çıktı anlamış değilim arkadaşlar istemiyorlarsa bu başlığı açıp okumazlar ama ben öğretmen arkadaşlarımında görüşlerini merak ettiğim içn okuyorum

"Tereddüt edersen bacakların seni taşımaz. “Yürüyeceğim” de, bas ve yürü!"
alperenler8
VIP Üye

Performans: 117
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 06 Şubat 2008, 18:41:52 »

Sayın Melik burda bir rahatsızlık söz konusu değil. Sizin neyi kastettiğinizi iyi anlıyorum ama kendinizde belirtmişsiniz kitap tanıtım bölümünde zaten var olan bir şey için yeniden konu açılması manidar geldi. Her reklamcı burada böyle bir konu açarsa sizce doğruysa diyebileceğim hiç bir şey yok.

Sevgili arkadaşlarım,karşı olduğumuz durumları başka adlar altında eleştirmeye çalışmayalım.Açıkca diyelim ki arkadaş belli bir gruba ait olan yayınların reklamını yapmayalım.Yani kılıf aramaya çalışmadan.Hem konu neden coğrafyayla ilgili olmasın Bal gibi ilgili ve Zambak yayınları önemli bir boşluğu dolduran kaliteli yayınlara sahip.Buyrun size reklamsa reklam!....

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR,
TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
zözkan
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 07 Şubat 2008, 19:05:38 »

Melik Öğretmenim,

Rahatsız olduğum birşey yok benim.Dikkat edersen ben kitaba da bir eleştiri getirmiş değilim.Sadece sitemizde amacımıza uygun konuları konuşalım istiyorum.Yoksa her kitap değerlidir.
Bu arada Alperen arkadaşımızın reklamsa reklam uslubu hiç hoş olmamış,,burasının bir öğretmen sitesi olduğunu unutmayalım lütfen
GÜNER
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 07 Şubat 2008, 21:57:44 »

Arkadaşlar çok ayıp. Reklamsa reklam anlamında kabadayıvari çıkışlar hiç yakışık almıyor.Benim takıldığım konu bu tanıtımı coğrafyacı arkadaşım,meslektaşım yapsa ve ben eleştirsem sizlere hak vereyim. Bu işi yapan arkadaş reklamcı. Siteye reklam versin o zaman. Ayrıca Zambak yayınları ile ilgili benim sorunum olduğunu ileri sürenler herhalde paranoyalar içindeler. Ben Coğrafya ile ilgili her türlü çalışmayı zevkle takip ederim.Üstelik Zambak yaınlarınıda belkide ilk alanlardan olmuşumdur.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic