Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 10.sınıf MPS coğrafya kitabının yeni baskısı (ERGİN TAYLAN) çıkmıştır.  (Okunma Sayısı 32680 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ergintaylan
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 22 Ağustos 2012, 11:31:09 »

Saygıdeğer coğrafya öğretmeni arkadaşlarım ve sevgili öğrenciler. KAREKÖK YAYINCILIK'TAN çıkardığım 10. sınıf MPS coğrafya kitabımın yeni baskısı tüm Türkiye'de piyasaya çıkmıştır. Köşetaşı öğretim sistemiyle hazırladığım bu kitap 512 sayfa olup Türkiye'deki en ayrıntılı ve doyurucu kitap olma özelliğini sürdürmektedir. Öğretim sistemi TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından onaylı tek kitap olan bu kitabı karekök yayıncılığın 0216 418 36 70 nolu telefonundan isteyebilirsiniz.(Tek koşul öğretmen olduğunuzu belgeleyen bir fax yada kart fotokopisidir.)
Bu kitapta;
* her kazanım detaylı olarak incelendi.
* her kazanımla ilgili çok sayıda etkinlik sorusu ve çoktan seçmeli soru bulunmaktadır.
* bazı kazanımlar daha iyi anlaşılması için 3,4 veya 5'e bölünerek detaylandırıldı.
* her kazanımın anlatımı öncesinde o kazanımla ilgili örnek bir soru üzerinden kazanım işlenip, akademik düzeyde desteklendi.
* Haftada 2 ve 4 saat coğrafya dersi gören sınıflarda öğretmenin ve öğrencinin işini kolaylaştırmak için ortak olmayan kazanımlar renklendirilerek dikkat çekildi. Örneğin kırmızı renkle belirtilen kazanımları haftada 2  saat coğrafya dersi gören FEN-DİL vb. şubeleri işlemeyecektir.
* her kazanımın sonunda bire bir ilgili sorularla öğrenme kolaylaştırıldı.
* her ünitenin sonunda tarama testi, konu testi ve kazanımlara yönelik çıkmış ÖSYS sorularından oluşan test kondu.
* tüm bilgiler güncellendi ve internet araştırmasına duyulabilecek kısımlar azaltılıp zaman kazandırıldı.
* her kazanım 40 ar dakikalık dersler dikkate alınarak planlandı ve öz hale getirildi.

Bu kitabı son 3 senedir kullanan öğretmen ve öğrencilerimizin görüşlerini forumdaki diğer mesajlarda görebilir, köşetaşı sistemini tam olarak kavrayabilir ve kitaplarım hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
2012-2013 eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiamıza ve öğrencilerimize başarı, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle...
NOT: Örnek kitap taleplerinizi ben değil karekök yayıncılığın pazarlama ekibi göndermektedir.Ben lisede coğrafya öğretmeni olarak çalışmaktayım, işin ticari kısmıyla ilgilenmiyorum.Tüm örnek kitaplar ve siparişler karekök yayıncılığa aittir. Bu nedenle mesajlara adres yazmayınız , bu mesajda verdiğim telefonu doğrudan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Sadece öğretmen olduğunuzu belgeleyen bir belge ve kargo bedeli gerekmektedir.Stoklarda var olan kitapları 3-4 gün içerisinde adresinize kargoyla getirtebilirsiniz. Bu kitabı beğenen ve kullanan öğretmenlerimizin öğrencilerine de aldırmasını rica eder iyi ve mutlu bir eğitim yılı dilerim.Saygılarımla...

KAREKÖK YAYINCILIK COĞRAFYA KİTAP YAZARI
12121212
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2012, 21:47:35 »

SAYIN HOCAM KATKILARINIZDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM ÖRNEK KİTAPLARDAN GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM.  m.ferit okuyan solhan anadolu imam hatip lisesi solhan bingöl   5425424222
oruc1905
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2012, 09:28:12 »

Değerli hocam coğrafyaya katkılarınızı kutluyorum.Kitaptan bir adet örnek gönderirseniz memnun olurum.
Oruç AK - Karşıyaka Anadolu Lisesi   Canik/SAMSUN
Tel:05066550589
kaykay
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2012, 19:24:43 »

Değerli hocam coğrafyaya katkılarınızı kutluyorum.Kitaptan bir adet örnek gönderirseniz memnun olurum.taşrada kaynak bulmakta zorlanıyoruz.
Öznur KAYRAN
Nevşehir Kız Teknik ve Meslek lisesi
                                 Nevşehir
suleısbıtırıcı
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2012, 20:21:29 »

Hocam ben Aksaray Anadolu Lisesi coğrafya öğretmeni ŞULE İŞBİTİRİCİ  kitabınızdan örnek istiyorum.Teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum...

Şeyhhamit mah.Kule 4 yanı-Südemen sitesi.Güneş apt,A blok.No:18 AKSARAY

erten
VIP Üye

Performans: 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2012, 10:59:44 »

Örnek kitap göndermenizi rica eder,Başarılar ve kolaylıklar dilerim.
Osman ERTEN
Ilgın Şht.Hüseyin Aksoy Lisesi
Coğrafya Öğretmeni ILGIN/KONYA
nesrin07
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2012, 13:07:28 »

Değerli meslektaşım öncelikle emeğinize sağlık demek istiyorum.Örnek kitap için;
Nesrin Tügen
Aldemir-Atilla Konuk Anadolu Lisesi
Kızıltoprak mahallesi
Muratpaşa-Antalya
Necib Boztoğan
VIP Üye

Performans: 36
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2012, 15:35:50 »

Değerli hocam coğrafyaya katkılarınızı kutluyorum.Kitaptan bir adet örnek gönderirseniz memnun olurum.
Midyat İ.M.K.B Anadolu Lisesi  Midyat/MARDİN
Coğrafya Öğretmeni Necib BOZTOĞAN
karabeyhan
Üye
**

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 01 Eylül 2012, 05:49:53 »

Değerli hocam. Kitabınızın yeni baskısını nasıl edinebiliriz. Karekök yayıncılıktan gönderilen örnek kitaplar geçen senenin baskısıydı. Yeni basılan kitaplara ait örnekleri en erken ne zaman edinebiliriz. Okullar açılmadan bu kitapları görmek ve girdiğim tüm 10. sınıf öğrencilerine kaynak kitap olarak aldırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
pandora
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 01 Eylül 2012, 17:31:37 »

örnek olması açısından kitaplarınızdan almıştım fakat müfredat konuları artık değişti. 9, 10, 11. sınıf yenilenenlerden örnek gönderebilir misiniz teşekkür ederim
seda eğitim
merzifon anadolu lisesi
05300 merzifon / amasya
cografyacı023
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 03 Eylül 2012, 13:33:18 »

çalışmalarınızdan dolayı tebrik, yeni eğitim-öğretim yılınızı içtenlikle kutlarım. kitaplarınızdan birer örnek gönderirseniz mutlu oluruz.

Ali Ekber GÜL
                                                                  coğrafya öğretmeni

iletişim adresi:

Elazığ Anadolu Lisesi
 Rızaiye Mah. İnönü Cad. No:81 Elazığ
   (Devlet Hastanesi Karşısı)

okul tel: +90 424 236 97 27
 Faks: +90 424 212 32 91
Karstik
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2012, 13:37:30 »

Örnek kitap göndermenizi rica eder,Başarılar ve kolaylıklar dilerim sultan saraçoğlu hüseyin yıldız anadolu lisesi beylikdüzü istanbul
syhan
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 06 Eylül 2012, 09:30:48 »

Sayın hocam, çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. kitaplarınızdan birer örnek gönderirseniz çok sevinirim.
Seyhan OCAK
Turgutreis teknik ve endüstri meslek lisesi
Gökmeydan mh. Kağıthane sk. no:51   Odunpazarı/Eskişehir posta kodu:26100
telefon: 2222375725
fax:2222375727
kubilay35
Yeni üye
*

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

Coğrafyacıyım

« Yanıtla #13 : 06 Eylül 2012, 10:27:47 »

Örnek kitaplarınızı görmek isterim.Başarılar dilerim.
Kubilay Kitapçıoğlu
Hoca Ahmet yesevi Lisesi
Coğrafya Öğretmeni
Göksu mah.
Buca-İzmir

İzmir-Karabağlar Cumhuriyet Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni
Karanlığın en koyu olduğu an , aydınlığa en yakın olduğun andır...
ahmet bilal enes
VIP Üye

Performans: 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 06 Eylül 2012, 20:51:18 »

Sayın hocam mümkünse kitabınızdan bir örnekte ben istiyorum.Teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum...

AHMET GÜLCAN
PAKMAYA ÜLKÜ HIZAL Anadolu Lisesi
TORBALI YOLU 
KEMALPAŞA / İZMİR

öldürmeyen acı güçlendirir. (Niche)
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic