Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 10. sınıf coğrafya konu özetli soru bankası esen yayınları sema- mahmut köroğlu  (Okunma Sayısı 18267 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Mahmut Köroğlu
Uzman Üye

Performans: 69
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 26 Ekim 2008, 00:07:55 »

değerli meslektaşlar ve sevgili öğrenciler 10.SINIF COĞRAFYA KONU ÖZETLİ SORU BANKASI ( Sema KÖROĞLU - Mahmut KÖROĞLU ) ESEN YAYINLARI tarafından yayınlandı. Kitabımızla ilgili bazı özellikleri sizlerle depaylaşmak istiyoruz :

**Kitabımızda; kavramların tam verilerek gereksiz ayrıntıya girilmeden konuların özetlenmesine özen gösterildi.Özet bilgiler zengin görsel materyalle desteklendi

**Konuların daha rahat anlaşılabilmesi için her ünite kendi içinde alt kısımlara ayrılarak incelendi.

**Dersin işlenişini daha keyifli hale getirmeyi ve öğrencilerin yorum-araştırma-tartışma süreçlerini harekete geçirmeyi amaçlayan çok sayıda etkinlik hazırlandı.

**Kavram haritaları ile konunun ana omurgasının belirlenmesi amaçlandı.

**Her ünite için tarama şeklinde de değerlendirilebilecek '' yazılıya hazırlıksoruları '' düzenlendi.

**Konuların daha iyi kavranıp objektif bir ölçme değerlendirmenin sağlanabilmesi için farklı soru tiplerine ( boşluk tamamlama, doğru-yanlış , açık uçlu ve çoktan seçmeli ) yer verildi.

**Kitabın en sonuna da diğer kitaoplarımızda olduğu gibi yıllık plana uyumlu '' yazılı soruları''
eklendi.

Değerli öğretmen arkadaşlar 10. sınıf coğrafya konu özetli soru bankası (Sema Köroğlu-Mahmut Köroğlu- ESEN YAYINLARI ) kitabımızı ESEN YAYINLARI ile irtibata geçerek ücretsiz örnek kitap şeklinde temin edebilirsiniz.

**ESEN YAYINLARI TELEFON: (0312) 417 34 43

ESEN YAYINLARI FAKS :417 15 78

Çalışmalarınıza az da olsa katkı sağlayabilirsek ne mutlu bize...
Merih Kayra Zencir
VIP Üye

Performans: 1124
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2008, 07:09:45 »

emeklerinize sağlık sayın hocalarım.en kısa zmanda kitapları isteyeceğim.başarılar diler tekrar tekrar tebrik ederim.

Kayracan
Tuğba YILDIRIM
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2009, 18:51:40 »

Teşekkürler,ben 9.sınıfınkini almıştım anlatımını ve sorularını beğendiğim için 10.sınıfınıda aldım.
amatistnehir
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2009, 19:32:16 »

9, 10 ve 11. sınıf konu özetli soru bankalarınızı aldım. çok güzel hazırlanmış, bol etkinliklerle dolu kaynaklar. emeğinize sağlık sayın hocalarım. 12. sınıf konu özetli soru bankanızı da sabırsızlıkla bekliyorum.
Mahmut Köroğlu
Uzman Üye

Performans: 69
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2009, 16:43:04 »

değerli meslektaşlarım, ESEN YAYINLARI'ndan örnek kitap isterken, faksta şu bilgilerin yer alması işimizi kolaylaştıracaktır:
*öğretmen kimlik fotokopisi
*okul adresi
*telefon no
hülya izciler
Uzman Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2009, 20:16:36 »

sayın hocalarımın kitaplarını iki yıldır kullanıyorum bu yıl öğrencilerime de tavsiye ettim son derece iyi hazırlanmış kitaplar emeği geçen herkesin eline sağlık
tebeşir
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2009, 19:16:27 »

sayın öğretmenim, geçem yıl 9. sınıflara yönelik kitabınızı önermiştim, bu yıl da 10. sınıfı önerdim, etkinlikleriniz gerçekten konuların kavratılmasına çok katkı sağlıyor, öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic